seks

Co kobiety myślą o seksie?

Chociaż wydaje się, że to mężczyźni przodują  w tematach łóżkowych, to o kobietach nie bez powodu można spokojnie powiedzieć „cicha woda brzegi rwie”. Chociaż panie są o wiele bardziej dyskretne, jeśli chodzi o ich życie erotyczne, to tak naprawdę mają nie mniejsze potrzeby aniżeli panowie.

 

Statystyczna Polka myśli o seksie nawet 18 razy w ciągu jednego dnia. I chociaż z reguły kobiety są romantyczne i czułe, to przychodzą im nierzadko na myśl sprośne fantazje dotyczące miłosnych uniesień.

Wiadomo na pewno, że aż 40% Polek zwraca uwagę na wielkość męskiego przyrodzenia. Większość przyznaje oczywiście, że o wiele bardziej niż wielkość penisa liczy się technika uprawiania seksu czy dbałość o samą grę wstępną, natomiast tematu rozmiarów członka nie można również pomijać. Nie ma wątpliwości, że jest to ważny aspekt udanego życia seksualnego.

 

Nie da się natomiast jednoznacznie określić, jaki seks lubią kobiety. Wiele zależy przecież od cech charakteru, temperamentu, samopoczucia danego dnia. Jednego dnia liczą na miłosne uniesienia pełne romantyzmu, innego marzą o szalonym seksie z nutką adrenaliny. Mężczyznom pozostaje jedynie spełniać ich zachcianki.

 

A czy wygląd partnera ma jakieś znaczenie? Oczywiście, że tak. Większość kobiet potwierdza, że żądza uprawiania seksu nigdy nie jest na tyle duża, by nie zwrócić uwagi na atrakcyjność zewnętrzną mężczyzny. Oczywiście są to kwestie indywidualne, ale zadbany mężczyzna o nienagannej sylwetce ma znacznie większe szanse. I chociaż mówi się, że mózg jest najbardziej seksowną częścią naszego ciała, to jednak na wygląd jak najbardziej zwracamy również uwagę.

 

Czy kobiety są zdolne do zdrady? Okazuje się, że bardziej niż myślimy. Nuda i rutyna w związku to najczęściej podawane powody, dla których panie decydują się na krok w bok. Rzadziej są to jednak jednorazowe miłosne uniesienia, częściej za to panie trwają w drugim, stałym związku. Nie ma jednak wątpliwości, że płeć piękna jest o wiele bardziej stała w uczuciach, romantyczna i wrażliwa na ludzką krzywdę. Zdrady w ich przypadku zdarzają się o wiele rzadziej niż u mężczyzn.

Polecam:

eroxel jak stosować I powercum stosowanie I penirium opinie lekarzy I erogen x skutki uboczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *