powiększanie

Czy można powiększyć penisa?

Rozmiar męskiego członka ma ogromne znaczenie dla jego właściciela, ale również partnerki seksualnej. Okazuje się, że tzw. kompleks małego penisa może zrujnować życie. Mężczyzna, który nie został hojnie obdarowany przez naturę, bardzo często wycofuje się z życia społecznego, towarzyskiego i rzecz jasna erotycznego. Do tego dochodzi niejednokrotnie przewlekła depresja, która wymaga terapii i fachowego leczenia. Mały penis może doprowadzić do skrajnych zachowań, nawet do samobójstwa.

 

Na szczęście są skuteczne sposoby na to, by go powiększyć i okazuje się, że coraz więcej panów na taki krok się decyduje. Wydłużenie penisa o kilka centymetrów czy zwiększenie jego objętości może całkowicie odmienić życie i to nie tylko patrząc na miłosne igraszki w domowej sypialni. Znacznie wzrasta wtedy samoocena, samopoczucie, zmienia się charakter mężczyzny na ten o wiele bardziej optymistyczny. Z zamkniętego na ludzi introwertyka, panowie zmieniają się w chętnych towarzystwa ekstrawertyków. Jednak rozmiar ma znaczenie.

 

Do tej pory powiększenie penisa mogło odbywać się jedynie poprzez zdecydowanie się na zabieg chirurgiczny. Dokładnie tak samo, jak panie decydują się na operacje plastyczne piersi, panowie mogli operować swoje przyrodzenie i optymalnie je modelować.

Dzisiaj nie są potrzebne tak inwazyjne działania. Okazuje się, że penisa można powiększyć, korzystając z naturalnych i całkowicie bezpiecznych metod.

 

Na rynku dostępne są pompki, które pozwalają powiększyć członka o co najmniej kilka centymetrów. Te dają jednak krótkotrwały efekt i służą raczej jako zabawka erotyczna dla urozmaicenia miłosnych uniesień. O wiele lepiej sprawdzają się maści i żele do stosowania miejscowego, a najbardziej skuteczne są suplementy diety, które w swoim składzie zawierają dobroczynne, aktywne składniki. Warto wybierać te z dużą dawką cynku czy wyciągu z korzenia żeń-szenia. To one nie tylko powiększają penisa, ale też wpływają na witalność mężczyzny oraz jego zdolność do długich i intensywnych erekcji.

Źródło:

eroxel żel I powercum opinia I penirium ulotka I erogen x komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *