wielkość

Czy wielkość penisa rzeczywiście ma znaczenie?

Tylko a może aż 40% kobiet zwraca uwagę na wielkość męskiego przyrodzenia i rzeczywiście rozmiar członka ma dla nich priorytetowe znaczenie. Ważniejsza jest przede wszystkim sama technika uprawiania seksu, gra wstępna i oczywiście uczucie, jakie wiąże kobietę z partnerem. Co na to mężczyźni? Czy wierzą swoim partnerkom?

 

Okazuje się, że nie do końca. Chociaż okazuje się, że panie w większości nie patrzą na rozmiar członka, to najczęściej wymienianym kompleksem przez panów są właśnie niewystarczające rozmiary penisa. Co więcej, zbyt małe przyrodzenie bardzo często staje się powodem ich wycofania, a nawet ciężkiej depresji. I chociaż nikt nie określił jednoznacznie średniej długości penisa, która miałaby wpływać na zadowolenie z miłosnych uniesień, to wydaje się, że panowie są na tym punkcie niezwykle przewrażliwieni.

Problem ten zauważyli już producenci zabawek erotycznych, którzy oferują panom specjalne gadżety, które pozwalają na krótkotrwałe powiększenie męskiego przyrodzenia. Mowa tu o specjalnych pompkach. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że o rozmiary penisów zaczęli troszczyć się producenci rozmaitych preparatów i suplementów diety. Dostępne są dzisiaj specjalne żele i maści, które jednak nie wykazują dobrej skuteczności. Panowie mogą także zażywać suplementy diety o naturalnym składzie, który dobroczynnie działa na męskość. I jeśli mielibyśmy polecić którąś z metod powiększania penisa, to właśnie na takie środki byśmy stawiali.

 

Panowie, których natura nie obdarzyła hojnie, nie powinni mieć powodów do niepokoju. Po pierwsze jak widać, są skuteczne sposoby na to, by członka powiększyć. Po drugie zdaniem pań naprawdę rozmiar nie jest w życiu erotycznym priorytetem. Większe znaczenie ma sam sposób, w jaki mężczyzna podchodzi do spraw łóżkowych aniżeli jego przyrodzenie. Co więcej, kobiety potwierdzają, że większą satysfakcję z seksu uzyskają z partnerem o niewielkim członku aniżeli z tym, którego penis przekracza średnie rozmiary. Akt seksualny może wiązać się wtedy z bólem, spowoduje też niemożność stosowania wszystkich pozycji.

Zobacz tutaj:

eroxel ile kosztuje I powercum sklad I penirium opinie cena I erogen x skład

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *