potencja

Dlaczego mam problem z potencją?

Statystki są bezlitosne. Nawet 20% mężczyzn ma czasowe albo trwałe problemy z potencją. Te niestety doprowadzają do całkowitego wycofania się z życia seksualnego. Po pierwsze wstyd nie pozwala im do zbliżeń, po drugie niemożliwy jest stosunek płciowy, ponieważ nie dochodzi do wzwodu albo erekcja jest zbyt krótka. Aby walczyć z problemami z potencją, w pierwszej kolejności należy rozpoznać ich przyczyny. Te w większości przypadków są na szczęście łatwe do zniwelowania, a mężczyzna znowu może być w pełni aktywny w sypialni.

 

Sami seksuolodzy przyznają, że większość pacjentów, którzy pukają do ich gabinetów, uskarża się na problemy z potencją przez naprawdę błahe powody, które można szybko usunąć. Okazuje się, że przyczyną braku erekcji albo kłopotów z jej intensywnością jest przewlekły stres, przemęczenie, brak snu, zmęczenie fizyczne. Powodem może być też spadek libido, który spowodowany jest nieodpowiednią dietą albo stosowaniem używek. Coraz więcej mężczyzn narzeka na niewystarczającą erekcję w wyniku tzw. kompleksu małego penisa. Ten jest zazwyczaj zupełnie nieuzasadniony, ale szybko i skutecznie może przyczynić się jednak do seksualnego wycofania.

 

Bez względu na przyczynę problemów z potencją, takiej sytuacji nie można bagatelizować. Przede wszystkim kłopoty z erekcją bardzo szybko mogą się rozwinąć i przyczynić do powstania niebezpiecznych powikłań. Po drugie, frustracja wywołana brakiem kontaktów seksualnych może doprowadzić do depresji oraz rozpadu związku.

 

Sami mężczyźni przyznają, że brak odpowiedniej kuracji to efekt wstydu, który nie pozwala im pójść na konsultację do specjalisty. Nadal niewiele osób wie, że najczęściej takowa wcale nie jest potrzebna. Zwykle wystarczy suplementacja naturalnych składników, które korzystnie wpływają na męskość. To przede wszystkim preparaty z optymalną dawką cynku, wyciągu z korzenia Maca oraz wyciągu z korzenia żeń-szenia. Wystarczy miesięczna kuracja, by zwiększyć poziom libido, zwiększyć intensywność i czas występowania erekcji, a nawet zwiększyć rozmiar penisa o co najmniej kilka centymetrów.

Więcej przeczytasz tutaj:

eroxel test I powercum skład I penirium prawdziwe opinie I erogen x opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *