erogen x

Erogen-X

Coraz większa liczba mężczyzn zmaga się z problemem niskiego libido, który w sposób bezpośredni wpływa na pogorszenie się aktywności seksualnej. Problemy pojawiające się w życiu seksualnym, bywają przyczyną rozpadu wielu związków. Problemy mężczyzn ze zbyt małym penisem są często bagatelizowane, co może prowadzić do obniżenia samooceny. Jak poradzić się z opisywanym problemem, bez stosowania antybiotyków czy poddawania się skomplikowanym operacjom? Odpowiedzią jest żel Erogen-X, który za jednym razem, rozwiązuje większość problemów z męskością.

Erogen-X jak działa?

Regularne przyjmowanie Erogen-X podnosi poziom libido. Osoby łykające suplement, powinny odczuwać więcej przyjemności, związanej z odbywaniem stosunków seksualnych. Dodatkowo codzienne zażywanie Erogen-X poprawia wytrzymałość i zwiększa ochotę na seks.

Erogen-X efekty

Skondensowane działanie preparatu Erogen-X usprawnia przepływ krwi, tym samym poszerza naczynia krwionośne, które powodują erekcję. Gdy większa ilość krwi dopływa do prącia, erekcja następuje łatwiej i szybciej, a członek osiąga znacznie większy rozmiar. Regularne stosowanie żelu wpływa na zwiększenie objętości komór, co doprowadza do pęcznienia tkanek, co w konsekwencji oddziałuje na pogrubienie oraz wzrost masywności penisa. Dodatkowo Erogen-X podnosi poziom testosteronu, który zapewnia wyższe libido i pozytywnie wpływa na stałą gotowość do odbywania intensywnych stosunków płciowych. Stosowanie żelu udrażnia naczynia krwionośne, tym samym powodując wypełnienie się ciał jamistych oraz ciał gąbczastych penisach krwią, co ma swoje odzwierciedlenie w silniejszej erekcji.

Skład formuły Erogen-X

Żel Erogen-X jest w pełni naturalnym preparatem pozbawionym szkodliwych substancji i sztucznych barwników, które mogłyby powodować skutki uboczne. W skład formuły Erogen-X wchodzi:
– ekstrakt z korzenia żeń-szenia,
– sarsaparilla,
– korzeń lukrecji,
– ekstrakt z korzenia macy,
– wysokie stężenie L-arganiny.
Niniejsze składniki pochodzenia roślinnego wchodzą w skład substancji czynnych, które gwarantują rozwiązanie problemów z erekcją, niskim libidem i małym członkiem. Regularne stosowanie żelu pozwala wydłużyć stosunek seksualny, większych ochotę na seks i spotęgować intensywność zbliżeń.

Cechy produktu

Typ: Kosmetyk
Postać: Żel
Pojemność: 150 ml
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Stosowanie żelu Erogen-X to ostatnio jedna z lepszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła. Chociaż mam za sobą problemy związane z życiem seksualnym, co więcej stałem się w nim ekspertem! Wszystko dzięki tym tabletkom! Mocno polecam niedowiarkom”! Krystian, lat 38.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *