długość

Idealna długość penisa – czy taka istnieje?

Dla większości mężczyzn ich członek jest niewystarczających rozmiarów. Podczas gdy jego przeciętna długość we wzwodzie wynosi 13,2 centymetry, to statystyczny pan zawsze podaje wyższą wartość, nawet wtedy, gdy nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Penis to męska duma, a jakiekolwiek problemy związane z tego rodzaju intymną strefą, uznawane są za powód do wstydu.

 

Seksuolodzy zwracają uwagę na fakt, że żaden mężczyzna nie powinien zwracać większej uwagi na rozmiar swojego członka. Liczy się raczej możliwość do odbywania stosunków płciowych, a więc priorytetem powinien być brak jakichkolwiek problemów z potencją. Specjalistom wtórują panie, które również uznają, że ważniejsza od długości czy objętości penisa jest technika i samo podejście do seksu ich partnerów. Co więcej, zbyt duży członek zamiast przyjemności, może jedynie być przyczyną bólu i sporego dyskomfortu podczas seksu.

 

Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć na pytanie, jaka jest idealna wielkość członka, zgodnie ze zdaniem mężczyzn uznalibyśmy, że jak największa. Nie ma to jednak pokrycia z realiami. Panowie powinni uświadomić sobie, że sam rozmiar nie jest najważniejszy. Rzeczywistym problemem może być niemożność osiągnięcia albo utrzymania wzwodu. Przecież ta dysfunkcja całkowicie uniemożliwia odbywanie stosunków erotycznych. To wtedy należałoby zacząć suplementację preparatów, które problemy z potencją zlikwidują. Ciekawostką jest fakt, że te o najlepszym składzie przyczyniają się również do pojawienia się korzystnych skutków ubocznych, a więc powiększenia członka. Okazuje się, że miesięczna kuracja z zastosowaniem środków, które w swoim składzie mają cynk, wyciąg z żeń-szenia i wyciąg z korzenia Maca, może przyczynić się do trwałego zwiększenia penisa o co najmniej kilka centymetrów. Właśnie w ten sposób przy okazji niwelować można coraz częściej spotykany tzw. kompleks małego członka, a mężczyzna może wreszcie ujawniać rzeczywiste rozmiary swojego przyrodzenia, a nie takie, które życzyłby sobie mieć.

Polecam Ci:

eroxel co to jest I powercum opinie I penirium cena I erogen x amazon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *