mały penis

Jak mały penis wpływa na codzienne życie?

Stresujący seks to nie jedyny mankament, który pojawia się u mężczyzn, których natura nie obdarzyła hojnie. Okazuje się, że w wielu przypadkach życie erotyczne po prostu nie istnieje. Wstyd jest na tyle duży, że panowie z małymi członkami całkowicie wycofują się z życia społecznego, towarzyskiego i tego intymnego. Sprawdź, jak ogromne znaczenie ma tzw. kompleks małego członka?

 

Chociaż nie istnieją jednoznaczne statystyki, które dotyczyłyby średniego rozmiaru penisa, to mężczyźni mogą mieć z tego powodu ogromne kompleksy. Nie wiadomo, który penis jest duży, a który zbyt mały, bo po prostu nie zawsze rozmiar ma priorytetowe znaczenie dla kobiet. Dla panów jednak ma ogromne, a te pierwsze kompleksy pojawiają się już w okresie dojrzewania, kiedy chłopcy zauważają, że ich członek jest nieco mniejszych rozmiarów aniżeli penisy jego rówieśników. Nie pomaga też fakt, że już nastolatkowie przechwalają się w tym intymnym temacie i bardzo często podają nieprawdziwe dane. Ci, którzy i tak cierpią już z powodu niewystarczających rozmiarów, pogrążają się w rozpaczy.

 

Dojrzały mężczyzna, który ma małe przyrodzenie, może nie radzić sobie z tym kompleksem. Wycofuje się więc z życia erotycznego, co negatywnie wpływa na jego stan emocjonalny. Wiadomo przecież, że miłosne uniesienia są nam niezbędne do zaspokajania seksualnych potrzeb. Frustracja to niejedyny problem, bo bardzo często pojawia się również depresja. Mężczyzna ze wstydu rezygnuje nie tylko z aktów seksualnych, ale w ogóle z życia społecznego. Nie chodzi na plażę ani basen, krępująca jest dla niego wizyta u seksuologa czy urologa, którzy przecież mogliby mu w znaczny sposób pomóc w walce z tym kompleksem.

 

Okazuje się, że nawet co 5 mężczyzna nie jest zadowolony z rozmiarów swojego penisa. Nie wszyscy jednak mają z tego powodu kompleksy, które negatywnie wpływają na codzienne funkcjonowanie. Przede wszystkim konieczna jest rozmowa ze specjalistą. Istnieją też naturalne sposoby na powiększenie penisa, na przykład suplementacja naturalnych środków z dobroczynnym składem, który korzystnie wpływa na męskość.

Polecane dla Ciebie:

eroxel I powercum allegro I penirium opinie I co to jest erogen x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *